Pátek

1. května 2026

Nyní

21ºC

Zítra

24ºC

Svátek má

Svátek práce

Řidičce v Buzulucké ulici vypadlo z jedoucího auta batole

4. května 2022

Řidičce v Buzulucké ulici vypadlo z jedoucího auta batole 0 snímků
Ani ne jedenapůlroční batole vypadlo v úterý odpoledne z jedoucího osobního auta v Buzulucké ulici v Hradci Králové. Holčička utrpěla lehké zranění a skončila v nemocnici na vyšetření. Auto řídila její dvaačtyřicetiletá matka, informovala dnes dopoledne mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová.

Batole ve voze Mitsubishi Outlander sedělo v dětské autosedačce na zadním sedadle. Podle policie se dítě údajně samo odpoutalo ze sedačky a samo si otevřelo dveře. "Následně v pravotočivé zatáčce v Buzulucké ulici batole vypadlo z auta," uvedla mluvčí.

Požití alkoholu u řidičky policie vyloučila dechovou zkouškou. "Přesnou příčinu a míru zavinění dál vyšetřují hradečtí dopravní policisté," uvedla mluvčí.

Tomáš Kulhánek, ČTK
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR